Tonery

Renovovanými tonermi vyrobenými na Slovensku chránime životné prostredie.

Tonery


„Dnešná doba prináša veľa výziev v oblasti ochrany životného prostredia, a preto sa v našej spoločnosti zameriavame na predaj renovovaných tonerov ktoré majú najnižší vplyv na environmentálnu záťaž. Samotná renovácia je prínosná vo viacerých smeroch. Jednak podporujeme Slovenských výrobcov renovovaných tonerov a tým teda samotný domáci trh, ale najdôležitejšie je nezahlcovať planétu výrobkami na jedno použitie. A v neposlednej rade je aj priaznivá cena takýchto tonerov.

Viac informácii o jednotlivých typoch spotrebného materiálu nájdete nižšie.

Ceny spotrebného materiálu vypracovávame individuálne presne podľa vašich potrieb, preto nás neváhajte kontaktovať vyplnením kontaktného formuláru, alebo telefonicky v sekcii kontakty. Naši obchodníci sa o vás radi postarajú.


Alternatívne tonery


Na výrobu tonerov sa používajú výhradne originálne tonerové kazety, ktoré ešte neprešli procesom renovácie, a tým šetríme životné prostredie. Súčasne sa pri výrobe alternatívnych tonerov vymieňajú všetky mechanicky opotrebované časti, aby bola dodržaná kvalita tlače porovnateľná s originálnym tonerom. To je dôvod, prečo tieto tonery najčastejšie odporúčame našim zákazníkom.

Výhody:

 • Kvalita tlače porovnateľná s originálnymi tonermi
 • Úspora nákladov na tlač
 • Nezaťažuje životné prostredie
 • Podpora domáceho trhu

Renovované tonery


Tak, ako pri alternatívnych toneroch, je na výrobu použitá originálna kazeta s rozdielom, že už bola opakovane renovovaná. Tak isto sa dbá na výmenu všetkých súčiastok, aby bola dodržaná čo najvyššia kvalita tlačových výstupov. Nakoľko sa jedná o tonery renovované na Slovensku, vieme Vám zaručiť vybavenie prípadnej reklamácie do 2 – 3 pracovných dní, namiesto 30 dňovej reklamačnej doby ako pri originálnych toneroch.

Výhody:

 • Úspora nákladov na tlač
 • Nezaťažuje životné prostredie
 • Expresné vybavenie prípadných reklamácii
 • Dodanie do 24 hod. od objednania

Kompatibilné tonery


Tonerová kazeta je nanovo vyrobená od základu iným ako originálnym výrobcom spotrebného materiálu a z toho dôvodu sa dá očakávať nižšia kvalita a životnosť výrobku. Pri kúpe takýchto tonerov treba mať na zreteli, že pri nižších obstarávacích nákladoch rastie pravdepodobnosť vyššej miery reklamovanosti, a teda aj nižšieho užívateľského komfortu. Kompatibilné tonerové kazety sa nedajú renovovať.

Výhody:

 • Nízke obstarávacie náklady

Originálne tonery


Tento druh tonerov Vám do najvyššej možnej miery zaručí kvalitu tlačových výstupov, ako aj samotnú spoľahlivosť až do úplného minutia tonerovej náplne.

Výhody:

 • Najvyššia spoľahlivosť
 • Najvyššia výťažnosť tonerovej kazety
 • Najvyššia kvalita tlačových výstupov
Pre vypracovanie cenovej ponuky, alebo objednávky tonerov a tlačiarní nás kontaktujte.
Kontakt

Potrebujete poradiť?


Pre správny výber spotrebného materiálu, alebo kúpu tlačiarenského zariadenia sa môžete obrátiť na našich obchodníkov buď vyplnením kontaktného formuláru, alebo telefonicky na číslach uvedených v kontaktoch.


Kontakt

Adresa:


Panónska cesta 21,
Bratislava, 851 04

Telefón:
+421 2 381 05 634

Email:
magicprint@magicprint.sk
obchod@magicprint.sk
Facebook

Pracovná doba:


Pondelok - Štvrtok: 8:00 – 16:30
Piatok: 8:00 – 16:00
Sobota – Nedeľa : Zatvorené

Informácie:

Fakturačné údaje:


MagicPrint s.r.o.
Rovniankova 15
IČO: 366 17 661
IČ DPH: SK 2022208584

Tatrabanka: SK6111000000002620833870
VUB banka: SK5702000000002474238255